Producten
35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator
  • 35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator
  • 35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator

35kV olie-ondergedompelde stroomtransformator

De 35kV olie-ondergedompelde stroomtransformatoren van Yulan Transformer zijn speciaal ontworpen voor onderstations, industriële energiesystemen en nieuwe energietoepassingen. Met een capaciteitsbereik van 50–40.000 kVA en een primaire spanning van 33–38,5 kV voldoet deze serie aan de behoeften van klanten op het gebied van inkoop, aanschaf en aanpassing van betrouwbare transformatoroplossingen.

De olie-ondergedompelde stroomtransformator van 35 kV is geschikt voor regionale substations, industriële gebruikerssubstations en nieuwe toepassingen voor het verzamelen en opvoeren van energie. Het beschikt over een primair spanningsbereik van 33 kV tot 38,5 kV, terwijl de secundaire spanning kan worden geconfigureerd tussen 0,4 kV en 11 kV om aan specifieke systeemvereisten te voldoen. Yulan Transformer produceert deze serie en maakt gebruik van de productie- en testmogelijkheden die zijn ontwikkeld voor apparatuur uit de 110 kV-klasse; Belangrijke processen zijn onder meer het volledig geautomatiseerd stapelen van de kern, het vacuümdrogen in de kerosinedampfase en het testen van gedeeltelijke ontlading. De producten voldoen aan de relevante IEC-, GB-, ANSI/IEEE- en NEMA-normen.


Technische specificaties

Item

Parameter

Toepasselijke normen

IEC, GB, ANSI/IEEE, NEMA

Nominale capaciteit

50 kVA tot 40.000 kVA

Primaire nominale spanning

33 kV tot 38,5 kV

Secundaire nominale spanning

0,4 kV tot 11 kV

Tikken bereik

5 tot 9 posities, buiten circuit

Nominale frequentie

50 Hz of 60 Hz

Fase

Driefasig

Verbindingssymbool

Dyn11, Yyn0, Yd11, YNd11 en anderen

Kortsluitimpedantie

7% / 8% / 10% per capaciteitsbereik

Koelmethode

ONAN of ONAF

Tanktype

Bel-type

Conservator

Uitbreidingstype

 

35kv Oil-Immersed Power Transformer


Toepassingen

Deze 35 kV in olie ondergedompelde vermogenstransformatoren zijn geschikt voor hoofdtransformatoren of step-down transformatoren in 35 kV-substations, industriële gebruikerssubstations, collector- en step-up-toepassingen in nieuwe energiecentrales en stroomdistributiesystemen die een spanningsniveau van 35 kV vereisen. Voor speciale omgevingen – zoals gebieden met zware vervuiling, zoutnevel aan de kust of hoge luchtvochtigheid – kunnen het ontwerp van de externe isolatie en de beschermingsgraad van de tank worden aangepast.


Efficiëntiecijfers en verliesgegevens

De onderstaande tabel geeft een overzicht van nullast- en belastingsverliezen voor gangbare vermogens vanaf 3150 kVA en hoger onder drie efficiëntieklassen, in kW. Waarden zijn gebaseerd op koudgewalst korrelgeoriënteerd siliciumstaal en batchtestresultaten, en voldoen aan de limieten gespecificeerd in GB 20052-2020.

 

Nominale capaciteit

KVA

Niveau 1

Niveau 2

Niveau 3

Kortsluitingimpedantie

%

Verlies bij nullast
W

Lading verlies

W

Verlies bij nullast
W

Lading verlies

W

Verlies bij nullast
W

Lading verlies

W

3150

1.7

20.7

2.0

20.7

2.4

21.9

7

4000

2.0

24.6

2.3

24.6

2.9

25.9

5000

2.4

28.2

2.8

28.2

3.5

29.7

6300

2.9

31.5

3.4

31.5

4.2

33.3

8

8000

4.0

34.6

4.7

34.6

5.8

36.5

10000

4.8

40.8

5.7

40.8

7.0

43.0

12500

5.5

48.4

6.5

48.4

8.0

51.1

16000

6.7

59.2

7.9

59.2

9.7

62.5

20000

7.9

71.6

9.4

71.6

11.5

75.5

25000

9.4

84.6

11.1

84.6

13.6

89.3

10

31500

11.1

100.8

13.1

100.8

16.2

106.4

Opmerking: Verliesgegevens voor vermogens tussen 50 kVA en 2500 kVA zijn op aanvraag beschikbaar. Belastingverliescijfers zijn referentiewaarden gebaseerd op standaard vectorgroepen; specifieke waarden zijn onderworpen aan de technische overeenkomst.

 

35kv Oil-Immersed Power Transformer


Belangrijke ontwerp- en productiedetails

Kern en wikkelingen

De kern maakt gebruik van koudgewalste, op graan georiënteerde siliciumstaalplaten met hoge permeabiliteit. Het lamineren wordt uitgevoerd met behulp van volledig geautomatiseerde apparatuur, waarbij bramen en de lamineringsfactor binnen stabiele grenzen worden gehouden. De wikkelingen hebben een schijfachtige structuur; hoog- en laagspanningswikkelingen zijn geconfigureerd met gegoten isolatiecomponenten die zijn afgestemd op hun respectievelijke isolatieklassen, waardoor de algehele mechanische sterkte voldoet aan de vereisten voor kortsluitvastheid.

Actieve deelisolatie

Na de montage ondergaat het actieve onderdeel een vacuümdroogproces in de dampfase van de kerosine om vocht en gassen uit de isolatiecomponenten te verwijderen. Het droogproces volgt vooraf ingestelde temperatuur- en vacuümcurven, waardoor de gedeeltelijke ontlading wordt geminimaliseerd en de levensduur van de isolatie wordt verlengd.

Tank en afdichting

De tank heeft een klokvormige structuur, waardoor het hijsen en inspecteren van het actieve deel wordt vergemakkelijkt. Afdichtingsflenzen zijn voorzien van een groefontwerp, de olieaftapklep is gemaakt van messing en radiatoraansluitingen zijn uitgerust met vacuümvlinderkleppen. Deze maatregelen zijn geïmplementeerd om het risico op lekkage tijdens bedrijf te verminderen.

Geluids- en gedeeltelijke ontladingscontrole

Het geluidsniveau onder zelfkoelende omstandigheden wordt onder de 60 dB gehouden en de fabriekstestwaarden voor gedeeltelijke ontlading overschrijden de 100 pC niet. De werkelijke waarden zijn afhankelijk van de capaciteit, de koelmethode en de installatieomgeving en kunnen in het contract worden gespecificeerd.

Oppervlaktebehandeling

De tank en externe structurele componenten worden gestraald om roest te verwijderen, gevolgd door een poedercoating. De coating biedt superieure uniformiteit en hechting in vergelijking met traditionele vloeibare verven en zorgt voor een goede weerbestendigheid buitenshuis.

Kwaliteitsborging en fabriekstesten

Het bedrijf is ISO 9001:2015, ISO 14001 en ISO 45001 gecertificeerd. Elke eenheid ondergaat routinetests voordat deze de fabriek verlaat, inclusief de DC-weerstand van de wikkeling, spanningsverhouding, isolatieweerstand, netfrequentie-houdspanning, geïnduceerde houdspanning, nullastverlies, belastingsverlies, kortsluitimpedantie en isolatieolietests. Typetesten en speciale tests kunnen worden uitgevoerd volgens klantvereisten of geldende normen.


Veelgestelde vragen

 

Vraag: Kan de secundaire spanning 11 kV zijn?

Ja. Secundaire spanningen kunnen worden ontworpen binnen het bereik van 0,4 kV tot 11 kV, hoewel de wikkelingsstructuur, isolatieafstanden en tankafmetingen dienovereenkomstig zullen worden aangepast. Specifieke spannings- en vectorgroepvereisten moeten bij de bestelling worden opgegeven.

Vraag: Zijn er slechts drie kortsluitimpedantie-instellingen: 7%, 8% en 10%?

De tabel vermeldt de standaardimpedantiewaarden voor de overeenkomstige capaciteitsbereiken. Als het systeem specifieke impedantievereisten heeft, kunnen deze tijdens de ontwerpfase worden geëvalueerd en aangepast, hoewel dergelijke veranderingen verliezen en fysieke afmetingen kunnen beïnvloeden.

Vraag: Is er een versie met kraanwissel beschikbaar bij belasting?

Ja. De standaardconfiguratie voor deze serie is off-circuit tap-changing; als er een on-load tapwissel nodig is, moet er een on-load tapwisselaar worden geïnstalleerd en moet de tankstructuur worden aangepast, waardoor de leveringstermijn wordt verlengd.

Vraag: Onder welke omstandigheden wordt het geluidsniveau van minder dan 60 dB gemeten?

Dit cijfer is van toepassing op standaard meetafstanden onder zelfkoelingsomstandigheden bij nominale spanning en frequentie, doorgaans in overeenstemming met GB/T 1094.10 of IEC 60076-10. De werkelijke geluidsniveaus ter plaatse worden beïnvloed door factoren zoals de installatiemethode en muurreflecties.

Vraag: Is deze serie geschikt voor hooggelegen gebieden?

Ja. Externe isolatieafstanden en specificaties voor warmteafvoer kunnen worden aangepast op basis van de hoogte; Parameters zoals de hoogte van de installatielocatie en de omgevingstemperatuur moeten bij de bestelling worden opgegeven.



Stuur onderzoek
Contact informatie
Stuur specificaties voor stroom-, oven- of gelijkrichtertransformatoren en ontvang een offerte op maat en een prijslijst, rechtstreeks van de Yulan Transformer-fabriek. Grote bestellingen welkom.
X
We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Privacybeleid
AfwijzenAccepteren