De 10kV olie-ondergedompelde distributietransformator is een kernproductserie die door Yulan Transformer wordt aangeboden voor stedelijke en landelijke distributienetwerken. Het bestrijkt een capaciteitsbereik van 30 kVA tot 2500 kVA, met primaire spanningen van 6 kV, 10 kV of 35 kV en een secundaire uitgang van 0,4 kV. Deze serie beschikt over een uitgebalanceerd ontwerp dat de energie-efficiëntie, geluidsbeheersing en kortsluitvastheid optimaliseert. Bij de productie en het testen wordt gebruik gemaakt van de expertise op het gebied van transformatortechniek die het bedrijf sinds 1999 heeft opgebouwd, en van de productiefaciliteiten van de 110 kV-klasse, waarin belangrijke processen zijn geïntegreerd, zoals volledig geautomatiseerde kernstapeling, dampfase-vacuümdrogen en testen van gedeeltelijke ontlading.
Deze serie is ontworpen voor 10 kV-distributienetwerken en dient als de primaire step-down-apparatuur aan het einde van de elektriciteitstransmissielijn om 0,4 kV laagspanningsstroom te leveren aan industriële, commerciële en residentiële belastingen. Het ontwerp combineert energie-efficiëntie, geluidsniveaus, kortsluitvastheid en operationele betrouwbaarheid op de lange termijn, en voldoet volledig aan de relevante IEC-, GB-, ANSI/IEEE- en NEMA-normen.
|
Item |
Parameter |
|
Toepasselijke normen |
IEC, GB, ANSI/IEEE, NEMA |
|
Nominale capaciteit |
30 kVA tot 2500 kVA |
|
Primaire nominale spanning |
6 kV, 10 kV of 35 kV, afhankelijk van het model |
|
Secundaire nominale spanning |
0,4 kV |
|
Tikken bereik |
5 posities, buiten circuit |
|
Nominale frequentie |
50 Hz of 60 Hz |
|
Fase |
Driefasig |
|
Verbindingssymbool |
Dyn11, Yzn11, Yyn0 en anderen |
|
Kortsluitimpedantie |
4,0% / 4,5% / 5,0% per capaciteitsbereik |
|
Koelmethode |
ONAN (olie natuurlijke lucht natuurlijk) |
|
Isolatie klasse |
Klasse A (olie-ondergedompeld) |
|
Spanningsregeling |
Off-circuit kraan wisselen |
De onderstaande tabel geeft een overzicht van de nullast- en belastingsverliezen voor verschillende capaciteitsclassificaties op verschillende energie-efficiëntieniveaus. De gegevens zijn gebaseerd op batchtestresultaten met koudgewalste, korrelgeoriënteerde siliciumstaalplaten en een volledig geautomatiseerd lamineerproces, dat voldoet aan de limietvereisten van GB 20052-2020.
|
Nominale capaciteit |
Graad 1 |
Graad2 |
Graad3 |
Kortsluitimpedantie % |
||||||
|
Elektrische stalen strip |
Elektrische stalen strip |
Elektrische stalen strip |
||||||||
|
Verlies bij nullast W |
Lading verlies |
Verlies bij nullast W |
Lading verlies |
Verlies bij nullast
W |
Lading verlies |
|||||
|
Dyn11/Yzn11 |
Jyn0 |
Dyn11/Yzn11 |
Jyn0 |
Dyn11/Yzn11 |
Jyn0 |
|||||
|
30 |
65 |
455 |
430 |
70 |
505 |
480 |
80 |
630 |
600 |
4.0 |
|
50 |
80 |
655 |
625 |
90 |
730 |
695 |
100 |
910 |
870 |
|
|
63 |
90 |
785 |
745 |
100 |
870 |
830 |
110 |
1090 |
1040 |
|
|
80 |
105 |
945 |
900 |
115 |
1050 |
1000 |
130 |
1310 |
1250 |
|
|
100 |
120 |
1140 |
1080 |
135 |
1265 |
1200 |
150 |
1580 |
1500 |
|
|
125 |
135 |
1360 |
1295 |
150 |
1510 |
1440 |
170 |
1890 |
1800 |
|
|
160 |
160 |
1665 |
1585 |
180 |
1850 |
1760 |
200 |
2310 |
2200 |
|
|
200 |
190 |
1970 |
1870 |
215 |
2185 |
2080 |
240 |
2730 |
2600 |
|
|
250 |
230 |
2300 |
2195 |
260 |
2560 |
2440 |
290 |
3200 |
3050 |
|
|
345 |
270 |
2760 |
2630 |
305 |
3065 |
2920 |
340 |
3830 |
3650 |
|
|
400 |
330 |
3250 |
3095 |
370 |
3615 |
3440 |
410 |
4520 |
4300 |
|
|
500 |
385 |
3900 |
3710 |
430 |
4330 |
4120 |
480 |
5410 |
5150 |
|
|
630 |
460 |
4460 |
510 |
4960 |
570 |
6200 |
4.5 |
|||
|
800 |
560 |
5400 |
630 |
6000 |
700 |
7500 |
||||
|
1000 |
665 |
7415 |
845 |
8240 |
830 |
10300 |
||||
|
1250 |
780 |
8640 |
870 |
9600 |
970 |
12000 |
||||
|
1600 |
940 |
10440 |
1050 |
11600 |
1170 |
14500 |
||||
|
2000 |
1085 |
13180 |
1225 |
14640 |
1360 |
18300 |
5.0 |
|||
|
2500 |
1280 |
13360 |
1440 |
14840 |
1600 |
21200 |
||||
Opmerking: de belastingsverliezen in de tabel zijn van toepassing op Dyn11/Yzn11-vectorgroepen; belastingsverliezen voor Yyn0-vectorgroepen verschillen enigszins. Raadpleeg de technische overeenkomst die bij de bestelling hoort voor specifieke details.
Gemaakt van koudgewalste, op graan georiënteerde siliciumstaalplaten met hoge permeabiliteit, geassembleerd via een volledig geautomatiseerde robotstapelmachine. Snijbramen worden strikt gecontroleerd en de stapelfactor blijft stabiel; vergeleken met traditioneel handmatig stapelen worden de nullastverliezen met 5% – 10% verminderd, met gelijktijdige vermindering van de nullaststroom en het geluidsniveau.
Laagspanningswikkelingen worden gewikkeld met behulp van koperfolie, terwijl hoogspanningswikkelingen worden gevormd met behulp van met lijm bedekt papier (verbonden en uitgehard onder hitte en druk). Beide structuren bieden een hoge mechanische sterkte, waardoor ze bestand zijn tegen herhaalde elektromagnetische kortsluitkrachten en de weerstand tegen kortsluiting vergroten.
Na montage ondergaat het actieve onderdeel een behandeling in een vacuümdroogsysteem in de kerosinedampfase om vocht en gassen uit de isolatiematerialen te verwijderen, waardoor de isolatieprestaties en de levensduur worden verbeterd. Het droogproces is computergestuurd, waarbij de temperatuur en het vacuümniveau worden geregeld volgens vooraf ingestelde curven.
De tank en externe structurele componenten worden gestraald om roest te verwijderen, gevolgd door een elektrostatische poedercoating. De coating biedt een superieure hechting en uniformiteit in vergelijking met traditionele vloeibare verf en biedt effectieve weersbestendigheid en corrosiebescherming.
Het bedrijf beschikt over de ISO 9001:2015-, ISO 14001- en ISO 45001-managementsysteemcertificeringen. Voordat ze de fabriek verlaten, ondergaan alle producten uit deze serie routinetests in overeenstemming met nationale normen en interne specificaties, waaronder de DC-weerstand van de wikkeling, de spanningsverhouding, de isolatieweerstand, de netfrequentie-weerstandsspanning, de geïnduceerde weerstandsspanning, nullastverlies, belastingsverlies en kortsluitimpedantie. Typetests en speciale tests kunnen worden uitgevoerd in gekwalificeerde laboratoria op basis van klantvereisten of standaardspecificaties.
Ja. Het ontwerp maakt aanpassingen mogelijk aan de magnetische fluxdichtheid van de kern en de wikkelwindingen, zodat deze geschikt zijn voor frequenties van 50 Hz of 60 Hz; Verificatie van verlies en temperatuurstijging wordt voorafgaand aan de levering met de overeenkomstige frequentie uitgevoerd.
Dyn11 is geschikt voor toepassingen met aanzienlijke onevenwichtige belastingen; het heeft een lage nulsequentie-impedantie en maakt de circulatie van derde harmonische stromen mogelijk. Yyn0 heeft een eenvoudiger structuur en wordt vaak gebruikt in distributiesystemen met relatief gebalanceerde driefasige belastingen. Als beide aansluittypen nodig zijn, geef dit dan bij de bestelling aan, omdat de laagspanningswikkelingsstructuur onderling verschilt.
Normaal gesproken is 4,0% van toepassing op vermogens van 30 kVA tot 500 kVA; 4,5% tot 630 kVA – 1600 kVA; en 5,0% tot 2000 kVA – 2500 kVA. Raadpleeg de technische parametertabel in het contract voor specifieke waarden.
Ja. De classificatie "Niveau 1" in de tabel voldoet aan de hogere energie-efficiëntie-eisen gespecificeerd in GB 20052-2020. Als een gebruiker nog lagere verliezen nodig heeft – bijvoorbeeld door het gebruik van amorfe legeringskernen of andere speciale ontwerpen – kunnen deze worden geëvalueerd als maatwerkprojecten.
Ja. De kernstructuur en het isolatieontwerp van deze serie zijn geschikt voor primaire spanningen variërend van 10 kV tot 35 kV; de hoofdisolatieafstanden en de interne montageafmetingen moeten echter opnieuw worden berekend, wat de levertijd kan verlengen.
Deze 10 kV olie-ondergedompelde gestapelde kerndistributietransformatoren zijn geschikt voor scenario's zoals stedelijke en landelijke netupgrades, stroomdistributie voor industriële en mijnbouwbedrijven, commerciële gebouwen en step-up- of step-down-toepassingen in de nieuwe energieopwekking. Voor installaties op grote hoogte, met een hoge luchtvochtigheid of in zwaar vervuilde gebieden kunnen de externe isolatieafstanden en tankbeschermingswaarden worden aangepast om aan specifieke eisen van de bedrijfsomgeving te voldoen.
Neem contact op met de verkoop- of technische afdeling van Yulan Transformer voor maattekeningen, gewichtsspecificaties en installatiefunderingstekeningen voor specifieke modellen
Adres
Nr. 20, Bai'e Road, Hecun Town, Jiangshan City, provincie Zhejiang, CHINA
Tel