Producten
110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator
  • 110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator
  • 110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator

110 kV driefasige, drie-wikkelende, in olie ondergedompelde stroomtransformator

Yulan Transformer levert 110 kV driefasige driewikkelige olie-ondergedompelde stroomtransformatoren met capaciteiten tot 120.000 kVA. Deze units voldoen aan de IEC 60076- en GB 1094-normen en ondersteunen maatwerk met betrekking tot spanningsverhoudingen, capaciteitsverdeling, on-load tap changing (OLTC) en koelmethoden. Er zijn routine- en typetests beschikbaar en het bedrijf is ISO-gecertificeerd. Voor een offerte of maattekeningen kunt u contact met ons opnemen.

Een 110 kV driefasige, in olie ondergedompelde energietransformator integreert drie spanningsniveaus in één met olie gevulde tank, waardoor het aantal hoogspanningsafsluitingen wordt verminderd en de indeling van het onderstation wordt vereenvoudigd. Yulan Transformer levert deze units tot 110 kV-klasse met een capaciteit van één unit tot 120.000 kVA. Het ontwerp volgt IEC 60076 en GB 1094, en de spanningscombinatie, capaciteitsverdeling, tapwisselaar en koelmethode worden voor elk project geconfigureerd.


Spannings- en capaciteitsregeling

Typische configuraties gebruiken 110 kV aan de hoogspanningszijde, 38,5 kV of 35 kV aan de middenspanningszijde en 10,5 kV of 6,6 kV aan de laagspanningszijde. Andere middenspanningen zoals 22 kV of 33 kV kunnen binnen dezelfde isolatieklasse worden ontworpen.

De capaciteitsverdeling tussen secundaire wikkelingen wordt overeengekomen in de specificatiefase. Veel voorkomende verhoudingen zijn 100/100/100, 100/100/50 en 100/50/50. Er kan tegelijkertijd belasting uit alle drie de wikkelingen worden gehaald, en in het thermische ontwerp wordt rekening gehouden met het verwarmingseffect van de gecombineerde verliezen.


Kern- en wikkelconstructie

De kern maakt gebruik van korrelgeoriënteerde siliciumstaallamineringen met stap-lapverbindingen van 45 graden. Dit verbindingspatroon brengt het fluxpad in lijn met de walsrichting van het staal, waardoor de plaatselijke verzadiging wordt verminderd en de magnetiserende stroom wordt verlaagd.

De wikkelingen zijn van koper, geïsoleerd met papier of email, afhankelijk van de spanningsklasse en de nominale stroom. De hoogspanningswikkeling wordt normaal gesproken buiten de middenspannings- en laagspanningswikkelingen geplaatst, wat de toegang voor aftakleidingen verbetert en de impedantie helpt beheersen. De radiale en axiale ampère-turnverdelingen zijn uitgebalanceerd om zwerfstroom- en wervelverliezen in structurele onderdelen te beperken. Voor alle gespecificeerde foutcondities worden kortsluitkrachten berekend en worden de wikkelsteunen, afstandhouders en klemconstructies dienovereenkomstig gedimensioneerd. Indien nodig kan een dynamisch kortsluittestcertificaat worden verstrekt.


110kV Three-Phase Three-Winding Oil-Immersed Power Transformer


Tik op Wijzigen en spanningsregeling

Op de hoogspanningswikkeling is een spanningsaanpassing voorzien. Er zijn twee opties beschikbaar.


Off-circuit kraanwisselaar

De 110 kV driefasige, in olie ondergedompelde energietransformator integreert drie spanningsniveaus in één met olie gevulde tank, waardoor het aantal hoogspanningsafsluitingen wordt verminderd en de indeling van het onderstation wordt vereenvoudigd. Yulan Transformer levert deze units tot 110 kV-klasse met een capaciteit van één unit tot 120.000 kVA. Het ontwerp volgt IEC 60076 en GB 1094, en de spanningscombinatie, capaciteitsverdeling, tapwisselaar en koelmethode worden voor elk project geconfigureerd.


 moet spanningsloos worden gemaakt voordat er van kraan wordt gewisseld. Een typisch tapbereik is ±2×2,5% of ±5%. Deze optie is geschikt voor installaties met een stabiele netspanning en onregelmatige aanpassingen.


On-load kraanwisselaar

De kraanpositie kan worden gewijzigd terwijl de transformator belasting draagt. Bereiken zoals ±8×1,25% zijn gebruikelijk voor 110kV-eenheden. De kraanwisselaar kan worden gespecificeerd door een voorkeursfabrikant, en er kunnen interfaces voor motoraandrijving, indicatie op afstand en automatische spanningsregeling worden opgenomen.



Koeling, tank en bescherming

De tank is ontworpen om bestand te zijn tegen volledig vacuüm tijdens het vullen met olie in de fabriek. Hijsogen, krikkussens en sleepogen zijn aanwezig. Het deksel is vastgeschroefd en afgedicht met oliebestendige pakkingen. De bussen zijn gerangschikt volgens de voorkeursindeling van de klant.

Kleinere vermogens maken gebruik van natuurlijke luchtkoeling met natuurlijke olie. Grotere units maken gebruik van afneembare radiatoren met koelventilatoren. Het ventilatorbedieningspaneel start en stopt ventilatoren op basis van de wikkelings- of olietemperatuur. Voor hoge omgevingstemperaturen wordt de koelklasse met passende marge gekozen.

Een conservator met silicagel-ontluchter is standaard. Het Buchholz-relais wordt tussen tank en conservator gemonteerd. Een magnetische oliepeilmeter, wikkelingstemperatuurindicator, olietemperatuurindicator en drukontlastingsapparaat zijn inbegrepen.


110kV Three-Phase Three-Winding Oil-Immersed Power Transformer


Referentieparameters

De onderstaande tabel geeft typische waarden voor een 110 kV / 38,5 kV / 10,5 kV-eenheid met belaste aftapwisselaar. De definitieve parameters worden bevestigd in de technische overeenkomst.

Nominaal vermogen (kVA)

HV (kV)

MV (kV)

LV (kV)

Vectorgroep

Nullastverlies (kW)

Belastingsverlies HV-MV (kW)

Impedantie HV-MV (%)

Impedantie HV-LV (%)

Impedantie MV-LV (%)

Afmetingen L×B×H (mm)

Totaal gewicht (t)

6.300

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

8.5

42

10.5

17.5

6.5

4600×3600×4300

18.5

8.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

10.2

50

10.5

17.5

6.5

4800×3700×4400

21.0

10.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

12.0

59

10.5

17.5

6.5

5000×3800×4500

24.5

12.500

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

14.2

70

10.5

17.5

6.5

5200×3900×4600

28.0

16.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

17.0

84

10.5

17.5

6.5

5400×4000×4700

32.5

20.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

20.0

100

10.5

17.5

6.5

5600×4100×4800

37.0

25.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

23.8

118

10.5

17.5

6.5

5800×4200×4900

42.0

31.500

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

28.5

140

10.5

17.5

6.5

6100×4300×5000

49.0

40.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

34.0

166

10.5

17.5

6.5

6400×4400×5100

57.0

50.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

40.5

198

10.5

17.5

6.5

6700×4500×5200

66.0

63.000

110±8×1,25%

38.5

10.5

JNyn0d11

48.0

235

10.5

17.5

6.5

7000×4600×5300

78.0

Opmerkingen:

Verlieswaarden komen overeen met de nominale capaciteit bij nominale spanning.

Impedantiewaarden worden gegeven bij nominaal vermogen en kunnen binnen standaardtoleranties worden aangepast.

Afmetingen en gewichten zijn ter referentie. De uiteindelijke waarden zijn afhankelijk van het type kraanwisselaar, de radiatorgrootte en de plaatselijke accessoires.

Hogere capaciteiten tot 120.000 kVA zijn op aanvraag leverbaar.


Normen en testen

Ontwerp, fabricage en testen volgen IEC 60076. De Chinese normen GB 1094 en GB/T 6451 worden waar relevant toegepast. Er kan rekening worden gehouden met klantspecifieke eisen uit andere normen.

Elke eenheid ondergaat routinetests: wikkelingsweerstand, verhouding en vectorgroep, isolatieweerstand, diëlektrisch verlies, weerstand tegen afzonderlijke bronnen, geïnduceerde overspanning, nullastverlies en -stroom, belastingsverlies en kortsluitimpedantie. Typetests en speciale tests, waaronder bliksemimpulsen, temperatuurstijging, geluidsniveau en kortsluitvastheid, kunnen op aanvraag worden geregeld.


Projectspecifieke vragen


Wat als het station een andere middenspanning nodig heeft, zoals 22 kV of 33 kV?

De middenspanningswikkeling kan worden ontworpen voor elk standaardniveau binnen de isolatieklasse. De specificatie moet de exacte systeemspanning en de vereiste capaciteitsverdeling bevatten.



Kunnen de midden- en laagspanningswikkelingen op verschillende vermogensfactoren werken?

Ja. Elke wikkeling wordt afzonderlijk beoordeeld en het ontwerp houdt rekening met het gecombineerde verwarmingseffect van de verliezen.



Heeft een transformator met drie wikkelingen een speciaal beveiligingsschema nodig?

Bescherming omvat doorgaans een differentiële bescherming die alle drie de wikkelingen bestrijkt, plus bescherming tegen overstroom en aardfout aan elke kant. Standaardapparaten zoals Buchholz-relais en drukontlasting zijn ook vereist.



Wat is de typische levertijd?

Voor standaardbeoordelingen duren de productie en het testen normaal gesproken vier tot zes maanden nadat de technische overeenkomst is ondertekend. Aangepaste spanningscombinaties of speciale accessoires kunnen het schema verlengen.



Kan Yulan Transformer toezicht houden op de installatie en inbedrijfstelling?

Ja. Locatietoezicht, begeleiding bij olieverwerking en ondersteuning bij inbedrijfstelling zijn beschikbaar als onderdeel van het leveringscontract of als afzonderlijk item.





Stuur onderzoek
Contact informatie
Stuur specificaties voor stroom-, oven- of gelijkrichtertransformatoren en ontvang een offerte op maat en een prijslijst, rechtstreeks van de Yulan Transformer-fabriek. Grote bestellingen welkom.
X
We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Privacybeleid
AfwijzenAccepteren